Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя Інтелектуальна гра «Україна»

Інтелектуальна гра «Україна»

11.27.2014 copy27 листопада 2014 року

27 листопада відбулася інтелектуальна гра «Україна», організаторами якої було студентське наукове товариство Педагогічного інституту. Тематика гри була спрямована на посилення національного духу студентів та на визначні слова нашого наставника, Бориса Грінченка: «Україна – у цьому слові для мене все».

Учасники проявили свої знання з спорту, літератури, географії та точних наук. Переможцем стала згуртована команда групи ДОб-2-14-4.Од.  Можна пишатися нашими першокурсниками, адже вони не тільки обізнані у різних галузях, що стосуються України, а й було помітно, що вони плекають щиру любов до нашої неньки-Батьківщини.