Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя Бінарний практикум з теми «Текстові задачі та способи їх розв’язання»

Бінарний практикум з теми «Текстові задачі та способи їх розв’язання»

04.08.2014 copy8 квітня 2014 року

8 квітня 2014 року за програмою днів кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін викладачами Нестеровою Л.В. та Нестеренко А.В., проведене нестандартне заняття – бінарний практикум з теми «Текстові задачі та способи їх розв’язання». Мотивом вибору такого типу заняття слугувало дослідження проблеми реалізації принципу наступності у викладанні дисциплін «Математика» (І курс) та «Методики викладання освітньої галузі «Математика»» (ІІІ курс).
Особливий інтерес і у студентів, і у присутніх викликало застосування SMART – дошки, доцільно підібрані завдання та співпраця студентів.