Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя "Золоті голоси минулого"

"Золоті голоси минулого"

04.16.201416 квітня 2014 року

16 квітня 2014року відбулася презентація музичної композиції «Золоті голоси минулого». Студенти Педагогічного інституту мали змогу почути чарівну музику у виконанні таких видатних виконавців як Федір Шаляпін, Енріко Карузо, Леонід Собінов, Марія Михайлова та незабутня Соломія Крушельницька. Цікавою була розповідь про життя і творчість Еміля Берлінера, який проводив досліди в галузі акустики, удосконалював процес запису платівок і створив грамофон. Студентам було представлено колекцію старовинних платівок та грамофон на ручному приводі.
Підготували пізнавальну екскурсію у минуле (ХІХ – ХХ ст.) студент Інституту мистецтв Бєліков Віталій та методист відділу виховних технологій Педагогічного інституту Ульянич Анатолій Анатолійович.
Золоті голоси минулого не залишили байдужими нікого з присутніх, адже музика і спів – вічні.