Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя «Великодній кошик»

«Великодній кошик»

04.23.201423 квітня 2014 року

23.04.2014 року студенти Педагогічного інституту в рамках благодійної акції «Великодній кошик» відвідали Дарницький дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розвитку. Вихованцям дитячого будинку була представлена вистава «Зібрав Великдень пори року », яка передала весняний, святковий настрій та подарувала радість і тепло студентських сердець. У залі лунав дитячий сміх та, наче вогники, горіли захоплені, сяючі дитячі оченята.
Не залишили байдужими роботи вихованців будинку-інтернату, в які було вкладено велику майстерність, любов та бажання жити і творити.