Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя «Герої не вмирають»

«Герої не вмирають»

04.25.2014 copy25 квітня 2014 року

Студенти Педагогічного інституту були запрошені до Національного музею літератури України на виставку пам’яті Небесної Сотні - «Герої не вмирають», художника з Івано-Франківська Романа Бончука, на якій були представлені портрети загиблих героїв, а також картина у вигляді іконостаса, яку автор умовно називає «Воротами до раю». На малювання цієї ікони-триптиха «Небесна Сотня» Роман Бончук отримав благословення Блаженнійшого Любомира Гузара.  На виставці відбулися поетичні читання молодих поетів, які виступили з авторськими віршами. Всі роботи були присвячені вшануванню пам’яті загиблих на Майдані. Серед виступаючих була і студентка Педагогічного інституту Ніколайчук Аліна, яка вразила всіх присутніх своїм талановитим, емоційним віршем. Завдяки чому, була запрошена до Українського радіо на прямій ефір.