Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя Зустріч із Висоцькою Марією

Зустріч із Висоцькою Марією

05.15.201415 травня 2014 року

 

 

15 травня 2014 року в рамках Фестивалю науки професорсько-викладацьким колективом кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін  організовано і проведено зустріч із переможницею ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Педагогічні науки» Висоцькою Марією.
Відкрила зібрання завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор С. М. Мартиненко, яка привітала присутніх із початком тижня науки, визначила шляхи подальшої науково-дослідної діяльності студентів.
Доцент кафедри Г. Л. Бондаренко у своєму виступі розповів про результати Всеукраїнського конкурсу, що проходив у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.
Переможниця конкурсу М. Висоцька презентувала перед студентами ОКР «бакалавр» та «магістр» наукову доповідь із теми «Формування риторичних умінь у майбутнього вчителя початкової школи під час тренінгу» та фотозвіт про підготовку та участь у Всеукраїнському конкурсі.
Магістранти групи ПОм-1-12-2.0д привітали колектив кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін із прийдешнім Днем науки, побажали нових відкриттів,  подякували за високий професіоналізм в організації та проведенні наукової роботи.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події студентського життя Зустріч із Висоцькою Марією