Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

04.25.201525 квітня 2015 року

25 квітня 2015 р. у рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» маленькі русанівці мали змогу побувати на кораблі піратів Карибського моря. Екіпаж корабля у складі студентів групи ДОб-2-14-2.0д та викладачів кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту В.І. Дем'яненко, О.М. Гріньової, І.М.Новик приготували для малюків багато цікавих завдань. Діти разом із піратами шукали скарби, грали у веселі ігри та естафети, брали участь у конкурсі дитячого малюнку на асфальті. В нагороду за активні пошуки скарбів діти отримали кольорові вітрячки.