Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (16 грудня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (16 грудня 2017 року)

12 16 2017 social project16 грудня 2017 року

English version

16 грудня 2017 року на ігровому майданчику Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся соціальний проект «З Києвом і для Києва».

Згідно з традицією, напередодні новорічних свят, до дітей мікрорайону Русанівка завітав Святий Миколай і його помічники. Діти мали змогу переглянути театралізовану виставу «Святий Миколай на порозі», організовану магістрантами спеціальності «Дошкільна освіта», а також долучитися до конкурсів, естафет, розваг.

По завершенню на дітлахів чекали солодкі подарунки та пізнавальні журнали, а студенти у дарунок отримали заряд позитиву та щирі дитячі посмішки.

Координатор заходу: І.М. Новик, к.п.н., старший викладач кафедри педагогіки та психології.