Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (09 грудня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (09 грудня 2017 року)

12 09 2017 social project09 грудня 2017 року

English version

09 грудня 2017 року у рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся дитячий квест "Острів скарбів", організований студентами спеціальності "Дошкільна освіта". Дуже приємно, що маленькі мешканці Русанівки завітали до нас та не залишилися байдужими до спільної справи: перемоги над піратами, подолання мінного поля, проходження складного лабіринту, здобуття чарівних дублонів, переправи на паперових човнах, збирання казкової карти та здобуття солодкого суперпризу.

Найбільша винагорода для педагогів та студентів – це дитячі щирі посмішки, зацікавленність малят у виконанні завдань та теплі слова на адресу майбутніх педагогів! Веселі та радісні учасники квесту провели фотосесію з красунями-піратками, що залишить незабутні враження у їхніх серцях.

Координатори заходу: викладачі кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Стаєнна О.О., Кондратюк С.Г., Літіченко О.Д.