Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (02 грудня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (02 грудня 2017 року)

12 04 2017 102 грудня 2017 року

English version

02 грудня 2017 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка продовжив роботу соціальний проект «З Києвом і для Києва» для мешканців мікрорайону Русанівка м. Києва на тему: "Зіркові старти". Студенти спеціальності «Початкова освіта» разом з дітьми грали у рухливі та рольові ігри, відгадували загадки, малювали малюнки на асфальті. Наприкінці заходу усі учасники отримали подарунки.

Координатор заходу: І.Г. Толубко, викладач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту.