Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту «Осінній калейдоскоп»

«Осінній калейдоскоп»

unnamed copy 25 листопада 2017 року

English version

25 листопада 2017 року студентами 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту було проведено розвагу «Осінній калейдоскоп» в межах соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Незважаючи на похмуру погоду, студенти разом з дітьми грали у рухливі ігри, спостерігали за змінами у природі. малювали кольоровою крейдою на асфальті. Учасники соціального проекту отримали у подарунок солодощі і повітряні кульки. Гарний настрій та дитячий сміх супроводжували дійство заходу.

Координатор заходу: А.В. Карнаухова, старший викладач кафедри педагогіки та психології.