Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва»: Консультаційно-тренінговий Центр «Педагогічна підтримка кожній родині» (18.11.2017)

11 18 2017 Sots proect18 листопада 2017 року

English version

18 листопада 2017 року викладачі кафедри теорії та історії педагогіки  Педагогічного інститут Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у VIII етапі соціального проекту «З Києвом і для Києва» для мешканців мікрорайону Русанівка м. Києва.

Спільно зі студентами спеціальності «Педагогіка вищої школи» співробітники кафедри  організували майстер-клас «Виготовлення сенсорних літер» (для домашнього навчання («хоумскулінгу») дітей молодшого шкільного віку);  провели педагогічний відеолекторій для батьків «Можливості використання зарубіжного досвіду сенсорного навчання дітей»;  залучили маленьких мешканців русанівського мікрорайону до веселих розвивальних ігор.

Координатори заходу:

Козир М.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки.

Леонтьєва І.В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та історії педагогіки.

Петрухан-Щербакова Л.Ю., викладач  кафедри теорії та історії педагогіки, Голова НТ Педагогічного інституту.