Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (06 травня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (06 травня 2017 року)

IMG 20170506 11523506 травня 2017 року

06 травня 2017 року,  у рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва", студенти групи Поб-2-15-4.0д (куратор:Лабунець Ю. О., ст. викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання) запросили дітей мікрорайону Русанівка до «Корабля мрій», де малюки мали змогу пофантазувати, рухаючись на човні своєї мрії, намалювати власні  бажання кольоровою крейдою, насолоджуючись сонячним весняним днем. Учасники заходу грали в рухливі ігри, відгадували загадки, обговорювали власні плани на майбутнє. Чекаємо на наших нових друзів наступного разу і запрошуємо їх продовжити подорож країною дитячих мрій.