Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (28 квітня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (28 квітня 2017 року)

oTyL8b5MFhE28 квітня 2017 року

28 квітня 2017 року студенти груп Поб-3-13-4.0д та Поб-2-13-4.0д Педагогічного інституту під керівництвом Зіневич В. М., старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв у рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" провели майстер-клас з паперопластики "Квіткові фантазії" до дня Гімназії № 59 ім. Бойченка. Творча атмосфера майстер-класу сприяла розкриттю фантазії учнів гімназії та подарувала багато приємних хвилин спілкування.