Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (08 квітня 2017 року)

Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (08 квітня 2017 року)

04 08 2017 soc project 108 квітня 2017 року

08 квітня 2017 року  у рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" студенти групи Поб-2-15-4.0д (куратор Лабунець Ю. О.) запросили дітей мікрорайону Русанівка до «Країни дитячих мрій», де малюки мали змогу пофантазувати, пограти, намалювати власні мрії та бажання кольоровою крейдою, насолоджуючись весняним днем. Учасники заходу грали в рухливі ігри, відгадували загадки, обговорювали власні мрії про сьогодення та майбутнє.

Чекаємо на наших нових друзів наступного разу і запрошуємо їх продовжити подорож країною дитячих мрій!