Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (01 квітня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (01 квітня 2017 року)

04 05 2017 soc project01 квітня 2017 року

01 квітня 2017 року студенти Педагогічного інституту групи Поб 2-13- 4.0д під керівництвом викладачів кафедри початкової освіти  І. Г. Толубко і Н. О. Сінельнікової провели соціальний проект «З Києвом і для Києва» на тему: «Прийди, прийди весно!».

Цього прохолодного суботнього ранку на Русанівському бульварі діти грали в рухливі ігри,  малювали крейдою на асфальті, брали участь в конкурсах та естафетах. Насичена програма була цікавою та різнобарвною. Кожен із гостей отримав заряд бадьорості і позитивного настрою. Закінчився захід подарунками і сподіваннями на наступні зустрічі.