Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (18 березня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (18 березня 2017 року)

03 18 2017 soc project 1018 березня 2017 року

18 березня 2017 року у рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» на Русаніському бульварі студентами групи ДОб-1-16-2.0д спеціальності «Дошкільна освіта» (під керівництвом викладачів кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту Пасічник А.А. та Матюшинець Я.В.) були проведені цікаві рухливі ігри та розваги для дітей «Весняний калейдоскоп».

Разом зі студентами діти із захопленням створювали малюнки на асфальті, втілюючи свої фантазії. Зустріч принесла усім присутнім позитивні емоції та сонячний настрій, незважаючи на похмуру погоду.

Щирі посмішки, зацікавлені очі, захоплення дітей та дорослих засвідчили, що робота викладачів та студентів є надзвичайно важливою та актуальною.