Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 26 листопада 2016 року

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 26 листопада 2016 року

11 26 2016 soc project 126 листопада 2016 року

Cуботнього ранку 26-го листопада 2016 року намальований трамвай щастя разом із студентами групи Поб-2-15-4.0д (куратор Лабунець Юлія Олегівна), знайомив дітей мікрорайону Русанівка із своїми друзями – громадським транспортом, що так легко зустріти в Києві, не забуваючи нагадати про правила безпеки на дорозі, особливо в зимовий час.

Захід супроводжувався спільним малюнком на асфальті, іграми, вікторинами та загадками, і не залишив байдужими ні дітей, ні дорослих.

До нових зустрічей!