Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 19 листопада 2016 р.

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 19 листопада 2016 р.

19.11.16 soc.proect 419 листопада 2016 року

19 листопада 2016 року в Педагогічному інституті у межах соціального проекту «З Києвом і для Києва» жителі міста мали змогу відвідати консультаційно-тренінговий Центр «Педагогічна підтримка кожній родині» («Consulting workshop centre «Pedagogical support for every family»). У Центрі надавалася консультація педагогів-практиків,  соціальних педагогів, психологів із приводу мотивації дитини до навчання, налагодження стосунків між батьками та дитиною. Було також запропоновано майстер-класи по роботі із солоним тістом, створення розмальовок «Антистрес» для дорослих і дітей, а також - ігрова кімната, пазли, конструктори тощо.