Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 29 жовтня 2016 р.

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 29 жовтня 2016 р.

10 29 2016 soc project29 жовтня 2016 року

29 жовтня 2016 року студенти Педагогічного інституту разом  з  викладачами кафедри початкової освіти брали участь у соціальному проекті "З Києвом і для Києва".

Дитяча образно-ігрова веселка і танцювальні подорожі Всесвітом викликали захоплення у малят. Діти кружляли у хороводах, брали участь у різноманітних іграх та конкурсах. Кульмінацією зустрічі став конкурс малюнків на асфальті «Сонячне небо моєї Землі».

Веселий настрій і посмішки створили позитивний настрій для всіх учасників соціального проекту на весь тиждень.