Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 22 жовтня 2016 р.

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» 22 жовтня 2016 р.

10 22 2016 soc project22 жовтня 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

Похмурий суботній ранок на Русанівці наповнився дзвінким дитячим сміхом завдяки театралізованому дійству, яке приготували для малят студенти Педагогічного інституту групи ДОб-1-15-2.0д (куратор Демяненко В.І.). Дітвора із задоволенням допомагала красуні Осені звірів до зими готувати: Ведмедику – теплий барліг і солодкий мед, Зайчику – смачну моркву та біле хутро, Лисичці – теплу нірку та веселу оповідку, Білочці – горішки і шишки, Кабану та Єноту – жолуді, гілки, фрукти.

А ще всі разом зігрівалися веселими іграми та танцями, цікавими естафетами, займалися дослідно-пошуковою діяльністю, збирали осіннє листя в букетики для мам, брали участь у конкурсі малюнків на асфальті «Будиночок для лісових друзів», відгадували загадки.

До організації ігор активно долучилися студенти Педагогічного інституту групи ДОб-2-14-4.0д. Ніхто не залишився без уваги. Батьки дітвори теж із захопленням виконували всі завдання. На згадку про зустріч діти отримали від нових друзів розмальовки. До нової зустрічі, малята!