Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

Соціальний проект «З Києвом і для Києва»

10.17.201517 жовтня 2015 року

17 жовтня 2015 р. розпочався VI етап соціального проекту Київського університету імені Бориса Грінченка "З Києвом і для Києва". Студенти і викладачі Педагічного інституту провели пізнавально-розвивальний захід для дітей житлового масиву Русанівка. З дітьми були проведені фізкультурні розваги, Ігри-забави, інсценування казки "Ходить Гарбуз по городу!",танцювальні подорожі Всесвітом, а також конкурс малюнків на асфальті «Квітуча Україна». Неймовірний настрій, дитячі усмішки, атмосфера свята панувала на ігровому майданчику.