Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами виробничої практики (зі спеціалізації) студентів ІV курсу

IMG 20191128 173212  28 листопада 2019 року
                 English version
   28 листопада 2019 року відбулась звітна конференція за результатами виробничої практики (зі спеціалізації) студентів ІV курсу, денної форми навчання, груп ПОб-1-18-2,0д, ПОб-2-18-2,0д.

Підсумки виконання практичних завдань у ЗДО міста Києва студенти представили у змістовних презентаціях. Значна увага була приділена обговоренню самостійного проведення практикантами роботи з дітьми та з батьками; проаналізовано  труднощі, що виникали у студентів. Керівники практики - Васильєва С.А., Шинкар Т.Ю.- надали практичні поради студентам.