Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція навчальної практики студентів 1 курсу заочної форми навчання спеціальності "Дошкільна освіта"

05 13 2019 zvitna konferentsiya 1k DO 3  13 травня 2019 року
               English version

13 травня 2019 року відбулась звітна конференція за результатами навчальної практики студентів 1 курсу, заочної форми навчання, спеціальності "Дошкільна освіта".

Студенти групи ДОб-1-18-4.0з із керівниками практики - Дем'яненко В.І., Новик І.М., Матюшинець Я.В. обговорили підсумки виконання практичних завдань, супроводжуючи презентацією проведеної роботи.