Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів І курсу

IMG 20190506 100408   06 травня 2019 року

English version

06 травня 2019 року відбулась звітна конференція за результатами навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів І курсу, груп ПОб-1-18-4.0д, ПОб-2-18-4.0д під керівництвом викладачів кафедри педагогіки та психології - Січкар А.Д., Дем' яненко В.І., Антипіна Є.Б., Венгловської О.А., Карнаухової А.В.

Студенти презентували підсумки виконання практичних завдань у закладах загальної середньої освіти м. Києва. Всі присутні взяли активну участь в обговоренні вражень та результатів першої практики студентів.