Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами виробничої практики (з додаткової спеціалізації) студентів ІІІ курсу

IMG 20190410 143725  10 квітня 2019 року

English version

10 квітня 2019 року відбулась звітна конференція за результатами виробничої практики (з додаткової спеціалізації) студентів ІІІ курсу, груп ПОб-1-16-4.0д, ПОб-2-16-4.0д.
Керівники практики з кафедри дошкільної освіти (Вертугіна В.М., Літіченко О.Д., Подофєй С.О., Бровко К.А., Шинкар Т.Ю.) відзначили сумлінне виконання студентами практичних завдань та схвальні відгуки від працівників закладів дошкільної освіти м. Києва- баз практики.