Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітні конференція за результатами виробничої практики та практики зі спеціалізації студентів ІV курсу груп ПОб-1-14-4.0д, ПОб-2-14-4.0д,

05 04 2018 zvitna konferentsiya 4k PO 208 травня 2018 року

08 травня 2018 року відбулися звітні конференції за результатами виробничої практики та практики зі спеціалізації студентів ІV курсу груп ПОб-1-14-4.0д, ПОб-2-14-4.0д, денної форми навчання, освітнього кваліфікаційного рівня «Бакалавр», напряму підготовки «Початкова освіта», які проходили під керівництвом викладачів кафедри початкової освіти та кафедри іноземних мов і методик їх навчання у загальноосвітніх закладах, «Центрі сім’ї» Солом’янської районної в м. Києві адміністрації (соціальний проект «Руки підтримки»), Оболонському, Печерському та Святошинському районних центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.