Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітні конференції за результатами практик студентів ІІІ курсу груп ПОб-1-15-4.0д, ПОб-2-15-4.0д

03 28 2018 zvitna konferentsiya 3k PO 4квітень 2018 року

Упродовж квітня 2018 року відбулися звітні конференції за результатами практик студентів ІІІ курсу груп ПОб-1-15-4.0д, ПОб-2-15-4.0д денної форми навчання, напряму підготовки «Початкова освіта»: виробничої (педагогічної) практики та виробничої практики (зі спеціалізації), яку студенти проходили у загальноосвітніх закладах та закладах дошкільної освіти м. Києва під керівництвом викладачів кафедри початкової освіти та кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту.
Під час проходження практик студенти отримали чималий досвід роботи з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку та вчилися педагогічному партнерству в колективах. Студенти організовували освітню роботу з дітьми із застосуванням сучасних видів і форм. Результатами практик стало поглиблення фахових компетентностей та переконання у студентів в професійному саморозвитку.