Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики студентів VІІ курсу групи ПОс-1-15-2.6з

12 13 2017 zvitna konferentsiya 7k PO 115 грудня 2017 року

15 грудня 2017 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики студентів VІІ курсу групи ПОс-1-15-2.6з освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», заочної форми навчання, спеціальності «Початкова освіта», яку студенти проходили у таких закладах:

Школа І-ІІІ ст. № 249 (Деснянський район)

Погребська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Погреби)

Боярська І-ІІІ ст. № 4 (Київська обл., м. Боярка)

СШ № 185 імені В.Вернадського (Святошинський район)

Школа І-ІІІ ст. № 186 (Голосіївський район)

Бориспільський НВК імені Володимира Мономаха (Київська обл.,                         м. Бориспіль)

Ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус» (Шевченківський район)

Ліцей «ЕКО» № 198 (Святошинський район)

Школа І-ІІІ ст. № 284 (Дарницький район)

Український колеж ім. В.О. Сухомлинського (Дніпровський район)

Школа І-ІІІ ст. № 226 (Оболонський район)

СЗОШ І-ІІІ ст. № 146 (Дніпровський район)

Богуславська СШ № 1 – ЗНЗ І-ІІІ ст. (Київська обл., м. Богуслав)

Керівники практики: Вишнівська Н.В., Порядченко Л.А., Сінельнікова Н.О., Кошман П.Я., Шкарбан Л.В., Романенко К.А.