Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітні конференції за результатами виробничої (управлінської) студентів другого освітнього (магістерського) рівня спеціальності «Початкова освіта» груп ПОм-1-16-2.0д та ПОм-1-16-2.2з

12 06 2017 zvitna konferentsiya 6k PO 10У листопаді 2017 року

У листопаді 2017 року відбулися звітні конференції за результатами виробничої  (управлінської)   студентів другого освітнього (магістерського) рівня,  спеціальності «Початкова освіта»,  групи ПОм-1-16-2.0д, денної форми навчання та групи ПОм-1-16-2.2з, заочної форми навчання, яка проходила в Управліннях освіти Дніпровської та Оболонської районних в місті Києві державної адміністрації, Управлінні освіти і науки Білоцерківської міської ради, Управлінні освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, відділах освіти Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області, Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Поліської районної державної адміністрації, відділі освіти, молоді та спорту, культури та туризму Берездівської сільської ради, відділі освіти, охорони здоровя, культури, туризму, молоді та спорту Борсуківської сільської ради, під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри початкової освіти: Бондаренка Г.Л., Дубовик С.Г., Ліннік О.О., Тимчук Л.І., Ващенко О.М., Порядченко Л.А., Романенко Л.В., Вишнівської Н.В., Нечипоренко К.П., Сінельнікової Н.О., Кипиченко Н.С.