Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами навчальної (пропедевтичної) практики студентів ІІІ курсу груп ПОб-1-15-4.0д, ПОб-2-15-4.0д денної форми навчання

10 30 2017 practicaВкінці жовтня 2017 року

Вкінці жовтня відбулася звітна конференція за результатами навчальної (пропедевтичної)   практики   студентів ІІІ курсу груп ПОб-1-15-4.0д, ПОб-2-15-4.0д денної форми навчання першого (бакалаврського) освітнього рівня напряму підготовки «Початкова освіта», яку студенти проходили у загальноосвітніх закладах м.Києва під керівництвом викладачів кафедри початкової освіти й кафедри педагогіки та психології:

Гімназія 30 «ЕкоНад» (керівники практики: Сухопара І.Г. та Дем’яненко В.І.)

ЗОШ № 84 (керівники практики: Вишнівська Н.В. та Січкар А.Д.)

Ліцей  податкової та рекламної  справи   №   21  (керівники практики: Порядченко Л.А. та Дем’яненко В.І.)

Ліцей № 157  (керівники практики: Толубко І.Г. та Карнаухова А.В.)

НВК «ДНЗ – СШ І ст. «Оболонь» (керівники практики: Романенко К.А. та Новик І.М.)

НВК «Домінанта» (керівники практики: Ващенко О.М. та Дем’яненко В.І.)

Печерська гімназія № 75 (керівники практики: Сінельнікова Н.О. та Голота Н.М.)

СЗШ № 128 (керівники практики: Прошкуратова Т.С. та Венгловська О.А.)

СЗШ № 182 (керівники практики: Романенко Л.В. та Новик І.М.)

СЗШ № 309 (керівники практики: Кошман П.Я. та Дем’яненко В.І.)

СШ № 127 (керівники практики: Кошман П.Я. та Січкар А.Д.)

СШ № 173 (керівники практики: Порядченко Л.А. та Дем’яненко В.І., Карнаухова А.В.)

СШ № 52 (керівники практики: Порядченко Л.А. та Дем’яненко В.І.)

Школа   І-ІІ ст. – ліцей  №    38 ім. В.М.Молчанова (керівники практики: Романенко К.А. та Новик І.М.)

Школа І-ІІІ ст. № 5 (керівники практики: Шкарбан Л.В. та Венгловська О.А.)