Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів ІІ курсу груп ПОб-1-16-4.0д, ПОб-2-16-4.0д

10 11 2017 zvitna konferentsiya 2k PO 310 жовтня 2017 року

10 жовтня 2017 року відбулася звітна конференція за результатами навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів ІІ курсу груп ПОб-1-16-4.0д, ПОб-2-16-4.0д денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта», яку студенти проходили у загальноосвітніх закладах м. Києва під керівництвом викладачів кафедри початкової освіти: Прошкуратової Т.С., Дубовик С.Г., Порядченко Л.А., Вишнівської Н.В., Сінельнікової Н.О., Сухопари І.Г., Кипиченко Н.С., Ващенко О.М., Романенко Л.В., Шкарбан Л.В., Романенко К.А., Кошмана П.Я. та викладачів кафедри педагогіки та психології: Венгловської О.М., Карнаухової А.В., Пасічник А.А., Новик І.М., Матюшинець Я.В.