Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної (виробничої) практики в РУО студентів групи ДОс-1-16-1.0д

06 02 2017 zvitna konferentsiya 5k DO 1102 червня 2017 року

02 червня 2017 року відбулася звітна конференція за результатами інспекторсько-методичної (виробничої) практики в РУО студентів  групи ДОс-1-16-1.0д V курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту, яка проходила на базі управлінь освіти Шевченківської, Дніпровської, Дарницької та Святошинської  районних у м. Києві  державних адміністрацій під керівництвом Ліннік О.О., Коваленко О.В., Волинець К.І., Половіної О.А.