Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами переддипломної (дослідницької) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.0д

05 29 2017 zvitna konferentsiya 6k PO 229 травня 2017 року

Вкінці травня відбулася звітна конференція за результатами переддипломної (дослідницької)  практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня   денної   форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.0д Педагогічного інституту, яку студенти проходили на базі таких закладів: Інститут педагогіки НАПН України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського НАПН України, Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри початкової освіти: Мартиненко С.М., Бондаренка Г.Л., Дубовик С.Г., Порядченко Л.А., Ващенко О.М.,  Нечипоренко К.П., кафедри педагогіки та психології: Юрченка В.І., Іванюк Г.І., Паламар С.П., Куземко Л.В., Венгловської О.А., Голоти Н.М. та кафедри іноземних мов і методик їх навчання: Котенко О.В.