Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами переддипломної (дослідницької) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм-1-15-2.0д

05 30 2017 zvitna konferentsiya 6k DO 729 травня 2017 року

Вкінці травня відбулася звітна конференція за результатами переддипломної (дослідницької)  практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня   денної   форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм-1-15-2.0д Педагогічного інституту, яку студенти проходили на баз таких закладів: Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О.Сухомлинського НАПН України, Департамент атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, Інститут проблем виховання НАПН України, Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, Університетський коледж, Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом Юрченка В.І., Савченка Ю.Ю., Паламар С.П., Музики О.О., Половіної  О.А., Венгловської О.А., Куземко Л.В., Голота Н.М., Стаєнної О.О., Пасічник А.А.