Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Літня (педагогічна) практика для студентів ІІІ курсу денної форми навчання на базі «Міжнародного дитячого центру «Артек»

05 05 2017 litnya praktika ARTEK 105 травня 2017 року

З 05 травня 2017 року розпочалася літня (педагогічна) практика для студентів ІІІ курсу денної форми навчання напрямів підготовки «Початкова освіта»  і «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту за індивідуальним графіком на базі «Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія).