Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітно-установча конференція студентів V курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» групи ДОс-1-16-1.0д

05 12 2017 zvitno-ystanovcha DOs denna 112 травня 2017 року

12 травня 2017 року відбулися звітні конференції за результатами педагогічної (виробничої) (керівники практики: Стаднік Н.В., Волинець К.І., Стаєнна О.О., Товкач І.Є.) та організаційно-методичної (керівники практики: Коваленко О.В., Мельник Н.І., Волинець К.І.) практик студентів  групи   ДОс-1-16-1.0д V курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту. А також, установча до інспекторсько-методичної (виробничої) практики в РУО, яка проходитиме на базі управлінь освіти Шевченківської, Дніпровської, Дарницької та Святошинської  районних у м. Києві  державних адміністрацій під керівництвом Ліннік О.О., Коваленко О.В., Волинець К.І., Половіної О.А.