Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики студентів групи ДОс-1-16-2.6з

04 10 2017 zvitna konferentsiya 6k DO 118 квітня 2017 року

18 квітня 2017 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики студентів групи  ДОс-1-16-2.6з  V курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта», яку студенти проходили у дошкільних навчальних закладах м. Києва та України під керівництвом Ліннік Олени Олегівни – доктора педагогічних наук, професора кафедри дошкільної освіти.