Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітно-установча конференція студентів другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.2з

04 25 2017 zvitna konferentsiya 6k PO 125 квітня 2017 року

25 квітня 2017 року відбулася звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня заочної    форми   навчання   спеціальності     «Початкова  освіта» групи ПОм-1-15-2.2з Педагогічного інституту, яку студенти проходили на базі загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва та інших областей України під керівництвом Мартиненко С.М., Бондаренка Г.Л., Дубовик С.Г., Порядченко Л.А., Ващенко О.М.,  Нечипоренко К.П., Вишнівської Н.В., Романенко Л.В. та установча конференція до переддипломної (дослідницької) практики.