Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітно-установча конференція студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.0д

04 04 2017 zvitna konferentsiya 6k PO 25початок квітня 2017 року

На початку квітня відбулася звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.0д, яку студенти проходили на базі загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва та інших областей України під керівництвом Мартиненко С.М., Бондаренка Г.Л., Дубовик С.Г., Порядченко Л.А., Ващенко О.М.,  Нечипоренко К.П., Матвієнко О.В., Вишнівської Н.В., Романенко Л.В. та установча конференція до переддипломної (дослідницької) практики, яку студенти будуть проходити на базі таких закладів: Інститут педагогіки НАПН України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, Інститут проблем виховання НАПН України, Інститут психології імені Г.С.Костюка НАПН України та у  Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О.Сухомлинського НАПН України під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри початкової освіти: Мартиненко С.М., Бондаренка Г.Л., Дубовик С.Г., Порядченко Л.А., Ващенко О.М.,  Нечипоренко К.П., кафедри педагогіки та психології: Юрченка В.І., Іванюк Г.І., Паламар С.П., Куземко Л.В., Венгловської О.А., Голоти Н.М. та кафедри іноземних мов і методик їх навчання: Котенко О.В.