Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів групи ПОм-1-15-2.2з

12 2016 zvitna konferentsiya ypravlinska POmz 428 грудня 2016 року

Наприкінці грудня відбулася звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.2з, яку студенти проходили в управліннях освіти Дніпровської, Оболонської та Голосіївської РДА в місті Києві, управліннях освіти і науки Ірпінської, Броварської міських рад, відділах освіти Миронівської, Ржищівської, Гребінківської РДА під керівництвом Мартиненко С.М., Бондаренка Г.Л., Ващенко О.М., Дубовик С. Г., Порядченко Л.А.,Романенко Л.В. , Сінельнікової Н.О., Кошмана П. Я.