Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами навчальної практики студентів ІІ курсу напряму підготовки "Дошкільна освіта"

12 22 2016 zvitna konferentsiya 2k DO 1920 грудня 2016 року

20 грудня 2016 року відбулася звітна конференція за результатами  навчальної     практики     студентів      ІІ   курсу     груп    ДОб-1-15-4.0д, ДОб-2-15-4.0д, ДОб-3-15-4.0д денної форми, яку студенти проходили у ДНЗ № 147 (керівник практики: Січкар А.Д.),  Міжнародний ДС «Меридіан», ДНЗ № 441 (керівник практики:  Антипін Є.Б.), ДНЗ № 274 , ДНЗ № 577 (керівник практики:  Венгловська О.А.), ДНЗ № 148  (керівник практики: Дем’яненко В.І., ДНЗ № 61, ДНЗ № 40  (керівник практики:   Карнаухова А.В.), ДНЗ № 525 (керівник практики: Теплюк А.А.), ДНЗ № 5 (керівник практики:  Новик І.М.), ШДС «Березняки» (керівник практики: Матюшинець Я.В.).