Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів групи ПОм-1-15-2.0д

12 15 2016 zvitna konferentsiya 6k РO 1515 грудня 2016 року

15 грудня 2016 року відбулася звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.0д в Управліннях освіти Оболонської, Голосіївської, Дніпровської районних в місті Києві державних адміністрацій  та Відділі освіти Первомайської районної державної адміністрації, Відділ освіти, фізичної культури і спорту Макарівської районної державної адміністрації (за листами-клопотаннями) під керівництвом Мартиненко С.М., Бондаренка Г.Л., Дубовик С.Г., Матвієнко О.В., Ващенко О.М., Вишнівської Н.В., Романенко Л.В., Нечипоренко К.П., Сінельнікової Н.О., Порядченко Л.В.