Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами виробничої (управлінської) практики студентів групи ДОм-1-15-2.0д

12 2016 zvitna konferentsiya 6k DO 1На початку грудня 2016 року

На початку грудня відбулася звітна конференція за результатами  виробничої (управлінської) практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм-1-15-2.0д, яку студенти проходили  в Управлінні     освіти       Дніпровської  РДА в м. Києві  та Управлінні освіти і науки виконкому Бердичівської міської ради (за листом-клопотанням) під керівництвом Половіної О.А. та   Стаєнної О.О.

Під час проходження практики студенти Педагогічного інституту брали участь у інспектуванні дошкільних навчальних закладів, зокрема  ДНЗ № № 670, 671, 583, 361 «Софія», 296 “Віночок”, 438, 554.