Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами виробничої (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практики студентів груп ПОм-1-15-2.0д та ДОм-1-15-2.0д

12 15 2016 zvitna konferentsiya 6k 1

15 грудня 2016 року відбулася звітна конференція за результатами  виробничої (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням»)  практики студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-15-2.0д  та спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм-1-15-2, яку студенти проходили у СЗШ І-ІІІ ст. № 81 Дніпровського району, Школі І-ІІІ ступенів № 263 імені Євгена Коновальця Деснянського  району (керівник практики: Воротникова І.П.), НВК № 141 «ОРТ» Дніпровського району (керівник практики: Дзюба С.М.) та у ДНЗ № 659, ДНЗ № 642, НВК «Барвінок» Голосіївського району (керівник практики: Василенко С.В.).

З перебігом практики та звітами можна познайомитися за посиланням: