Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами педагогічної практики в групах дошкільного віку студентів V курсу заочної форми навчання

11 21 2016 zvitna konferentsiya 5k DO 128 листопада 2016 року

28 листопада 2016 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики в групах дошкільного віку   студентів V курсу  груп  ДОб-1-12-4.6з, ДОб-2-12-4.6з, ДОб-3-12-4.6з, ДОб-4-13-3.6з, ДОб-1-14-2.6з заочної форми навчання напряму підготовки «Дошкільна освіта», яку студенти проходили під керівництвом Волинець Ю.О., Стаднік Н.В., Літіченко О.Д., Вертугіна В.М., Мельник Н.І., Ліннік О.О., Данієлян А.Я., Іваненко О.І.

Сурмай О.В., студентка V курсу напряму підготовки "Дошкільна освіта", поділилась досвідом проведення заняття на тему: "З чого починається життя" з вихованцями ДНЗ  № 142 Подільського району. Ідея такого незвичного заходу виникла в студентки-практикантки, коли вона помітила, що у багатьох її вихованців незабаром з'являться братики і сестрички. Батьки дошкільнят підтримали Олену в її бажанні роз'яснити дітям, яка відповідальна пора настає для усіх членів сім'ї з появою немовляти. Заняття, у підготовці та проведенні якого взяли участь і батьки, пройшло в атмосфері довіри та родинного затишку.