Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітні конференції за результатами навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів ІІ та ІІІ курсу напряму підготовки «Початкова освіта»

10 04 2016 zvitna konferentsiya 3k PO 1На початку жовтня 2016 року

На початку жовтня відбулися звітні конференції за результатами навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів ІІ курсу груп ПОб-1-15-4.0д, ПОб-2-15-4.0д та ІІІ курсу груп ПОб-1-14-4.0д, ПОб-2-14-4.0д денної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта», під час якої студенти поділилися враженнями та емоціями, отриманими під час першої у їхньому житті практики.