Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Професійна (асистентська) практика студентів VI курсу групи ДОм-1-14-2.2з заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта»

asistentska praktuka DOm-1-14-2.2zfn 105 вересня по 02 жовтня 2016 року

У період з 05.09.2016 р. по 02.10.2016 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка проходила професійна (асистентська) практика студентів VI курсу групи ДОм-1-14-2.2з заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» під керівництвом Юрченка В.І., Бєлєнької Г.В., Машовець М.А., Половіної М.А., Голоти Н.М., Куземко Л.В., Венгловської О.А..

Її мета – закріплення теоретичних знань, що були отримані в процесі навчання; оволодіння сучасними методами, формами організації освітнього процесу ВНЗ; формування професійного вміння приймати самостійні рішення в певних виробничих умовах.

Усі студенти успішно виконали завдання практики та отримали відмінні оцінки.