Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами професійної (асистентської) практики студентів групи ПОм-1-14-2.2з заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта»

10 10 2016 zvitna konferentsiya 7k PO 110 жовтня 2016 року

10 жовтня 2016 року відбулася звітна конференція за результатами професійної (асистентської) практики студентів групи ПОм-1-14-2.2з заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта», яку студенти проходили під керівництвом Мартиненко С.М., Іванюк Г.І., Паламар С.М., Дубовик С.Г., Бондаренка Г.Л., Порядченко Л.А., Нечипоренко К.П., Сінельнікової Н.О., Романенко Л.В., Ващенко О.М., Вишнівської Н.В.