Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Установча конференція до навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів 2-го та 3-го курсу денної форми навчання напряму підготовки "Початкова освіта"

08 30 2016 Ystanovcha konferentsiy 2 3k PO 130 серпня 2016 року

30 серпня 2016 року відбулася установча конференція до навчальної (психолого-педагогічної) практики студентів ІІ курсу груп ПОб-1-15-4.0д, ПОб-2-15-4.0д та ІІІ курсу груп ПОб-1-14-4.0д, ПОб-2-14-4.0д денної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта», під час якої студенти отримали загальний інструктаж та керівники практики від кафедри початкової освіти – Шкарбан Л.В., Романенко Л.В., Нечипоренко К.П. та кафедри педагогіки та психології – Дем’янеко В.І. окреслили основні завдання практики, а також ознайомили зі змінами в освітніх програмах початкової школи.

Бажаємо успіхів нашим студентам!